ardahan cami halısı

Ardahan Cami Halısı

Ülkemizin Doğu Anadolu Bölgesinde bulunan Ardahan birçok tarihi esere ve camiye sahip bir ilimiz olup, cami halısı Ardahan ilinde birçok camide en güzel örnekleri ile bulunabilmektedir. Karasal iklimin bulunduğu Ardahan soğuk günlerin çok fazla olduğu bir ilimizdir. Ülkemizin kuzey doğusunda bir sınır ilimiz olarak yer almakta ve oldukça eski zamanlardan beri birçok medeniyete ev sahipliği yapmaktadır. Bu nedenle de birçok tarihi eser bu şehirde yer almaktadır. Bunlar arasında Osmanlı döneminden kalma birçok cami de bulunmaktadır. Bu camilerden en önemlilerinden birisi Ardahan merkezde bulunan Müderris İbrahim Efendi Camisi olmaktadır. Bunun yanında yine merkezde bulunan Mevlid Efendi Camisi 1700 yılında inşa edilmiş oldukça eski bir camidir. Bu camide en güzel cami halısı Ardahan örneklerini görmek mümkün olabilmektedir.

Ayrıca yine merkeze bulunan Yanık (Arap) Camisi de 1850 yılından beri ayakta duran önemli camilerden birisidir. Bu ve bunun gibi birçok eski ve özel mimariye sahip olan camilerde en güzel cami halısı Ardahan örneklerini bulmak mümkündür. Çok güzel mimarileri bulunan büyüklü küçüklü bu camiler için en güzel görünümler halıları ile ortaya çıkmaktadır. Camilere girildiğinde her ne kadar içinin güzelliği ön planda olsa da halılarının güzelliği de oldukça önemlidir. Bu konuda farklı yapılarda halılar üretilebilmektedir. Günümüzde camiler için oldukça güzel model ve tasarımlarda halılar üretilebilmektedir.

Ardahan Cami Halısı Modelleri ve Tasarımları

Ardahan ilinde bulunan camiler ve mescitler için birbirinden güzel halı modelleri ve tasarımları bulmak mümkündür. Bu eski camilerin halıları yanında yeni camilerin ve mescitlerin halıları konusunda da en güzel örnekler firmamızın sunduğu geniş model ve tasarım seçenekleri arasından tercih edilebilmektedir. Ardahan cami halısı konusunda yün ve akrilik halı seçenekleri arasından tercihler yapılabilmektedir. Genel olarak uzun süreli kullanım için tercih edilecek olan yün halılar uzun yıllar kullanıma uygun olup renklerin canlılığını sürdürmektedir. Bunun yanında akrilik halılarda uygun maliyetleri ve fiyatları nedeni ile tercih edilebilmektedir.

Cami halıları konusunda en başarılı örnekleri ve tasarımları firmamızın sitesinden bulabilir ve kolayca inceleyebilirsiniz. Firmamız cami halısı imalatı konusunda ülkemizde en fazla tercih edilen firmalardan birisidir ve sorunsuz şekilde cami halısı üretimlerini yapmaktadır. Ardahan cami halıları için firmamızın farklı model ve tasarım seçenekleri içerisinden istenilenler tercih edilebilmektedir. Ülkemizde birçok farklı şehirdeki camiler için halı üreten firmamız Ardahan içinde oldukça başarılı şekilde cami halısı üretimi yapmakta ve bunların camilere uygulanması konusunda kaliteli bir hizmet sunmaktadır.

En Güzel Ardahan Mescid Halıları

Camilerde kullanılacak halılar görsel olarak çok önemlidir. Ancak bunun yanında cami halıları Ardahan için hijyen ve temizlik konuları da oldukça önemlidir. Kolay bir şekilde temizlenebilen ve kir tutmayan halılar camiler için tercih edilmektedir. Bu konuda en yüksek kalitedeki üretimlerimiz ile sizlere kaliteli ve sorunsuz halılar üretmekteyiz. Halı üretimi ve kullanımı konusunda camiler yanında mescitler içinde halı modelleri ve tasarımlarımız bulunmaktadır. Ardahan mescid halısı konusunda en güzel model ve tasarımları firmamızın sitesinden bulabilirsiniz. Cami veya mescitler için halı kaplanacak alanın büyüklüğüne göre en güzel model ve tasarımlar üretilmekte ve bunlar sorunsuz bir şekilde uygulanabilmektedir. Bu nedenle halı konusunda firmamız çok fazla ilgi görmektedir. Cami halılarında özel tasarlanmış kubbe şekilleri ve tasarımları bulunabilmektedir. Ardahan mescid halıları için ayrıca seccade tasarımlarının bulunması mümkün olabilmektedir. Birbirinden farklı ve güzel renklerde ürünler cami halısı ve mescit halısı ürünlerini sitemizde inceleyebilir ve bunların camilerde nasıl duracağını görebilirsiniz.

En Güzel Tasarımlarda Mescid Halıları Ardahan

Mescitler için safların belirlenmesinde yardımcı olarak çizgi desenler ile üretilen halılar oldukça ilgi görmektedir. Bu halılarda farklı renklerin ve desenlerin kullanıldığı bir tasarım ve model sitemizde incelenebilmektedir. En güzel mescid halıları Ardahan modelleri ve tasarımlarını bulacağınız sitemizde bu halılar ile camii veya mescidin kaplanması ile nasıl olacağının görülmesi de mümkündür. Sitemizde bulunan online halı döşeme bölümünden halıların camilerde nasıl duracağı görülebilmektedir. Bu şekilde cami ve mescit için en güzel tasarımlar ve modeller kolayca tercih edilebilmektedir.

Üretilecek cami halıları konusunda kalite oldukça önemlidir. Evlerde kullanılacak halılardan çok farklı olarak bu halılar daha fazla kullanılacaktır. Her gün birçok insanın üzerine basacağı bu halılar ibadet için gerekli hijyeni sağlamalı ve uzun süreli yoğun kullanımlara uygun olmalıdır. Bunun yanında mescid halısı Ardahan konusunda uygun fiyatlarda oldukça önemlidir. Tüm bu konularda en başarılı tercihleri firmamızdan yapabilirsiniz. Ardahan şehri için ve ilçeleri için camilerde kullanılacak veya mescitlerde kullanılacak halılar firmamızın geniş ürün seçenekleri içerisinden tercih edilebilmektedir. Uygun fiyatlar ile camilere halı kaplanması ve bu konuda en başarılı işçilik ile bu işlemin yapılması da firmamız tarafından sizlere sunulmaktadır. Bu nedenle ülkemizde cami ve mescit halıları konusunda firmamız çok fazla ilgi görmekte ve tercih edilmektedir.

Online Katalog İçin TıklayınSönmez Cami Halısı

Hacıhasan mah. Tahtacıpınar sok. No 1 A/1
Manisa, Demirci 45900
Türkiye
Telefon: 0532 577 00 07
İkinci telefon: 0539 834 00 77
E-posta: info@sonmezhali.com

1 Yanıt Ardahan Cami Halısı
  1. Akrilik halılar içi vakumlu temizlik yeterli midir yoksa ıslak temizlikte gerekli olur mu ? Ona göre bir talebimiz olacak


[yukarı]

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.