cami halısı

İstanbul Ümraniye İmes Sanayi Sitesi Camii 0532 577 00 07 Balıkesir Burhaniye İmko Sitesi Camii 0532 577 00 07 Çankırı Merkez İmam-ı Azam Camii 0532 577 00 07 Hatay Dörtyol Yeniyurt Merkez Camii 0532 577 00 07 Hatay Yayladağı Hacı Bilal Camii 0532 577 00 07 Konya Aykent Ahmet Derebağ Camii 0532 577 00 07 Konya Hadim Yeni Camii 0532 577 00 07 Konya Merkez Şemsi Tebrizi Camii ve Türbesi 0532 577 00 07 Manisa Turgutlu Yunus Emre Camii 0532 577 00 07 Yalova Yeşil Camii 0532 577 00 07

CAMİ HALISI

Bir cami halısı seçerken, halının amacını ve ne için kullanılacağını göz önünde bulundurmak önemlidir. Kaliteli bir halı, şeklini ve rengini korurken düzenli kullanıma ve sık temizliğe dayanabilmelidir. Ayrıca, bazı cami halıları, büyük camiler için yararlı olabilecek ayak seslerinden kaynaklanan gürültüyü azaltmak için tasarlanmıştır. Tasarım açısından, her biri kendine özgü desen ve renklere sahip çeşitli cami halısı modelleri vardır.

Cami halısı fiyatları araştırırken, kullanılan malzemelerin yanı sıra halının kalitesini de göz önünde bulundurmak önemlidir. Daha yüksek kaliteli halılar başlangıçta daha pahalıya mal olabilir ancak daha uzun ömürlü ve bakımı daha kolay olacaktır. Buna ek olarak, cami halısı döşeme maliyetini veya gerekirse kurulumunu da hesaba katmanız gerekebilir. Cami halısı siparişi söz konusu olduğunda, satın almadan önce gerekli tüm ölçülere sahip olduğunuzdan emin olun. Son olarak, halının yıllar boyunca orijinal görünümünü korumasını sağlamak için cami halısı temizleme seçeneklerine bakmak önemlidir.

Bir Cami Halısı Seçerken Kalite Önemlidir

Cami halılarında kullanılan yaygın malzemeler yün, naylon ve polipropilendir, ancak başka malzemeler de mevcuttur. Yün, hem konfor hem de dayanıklılık sağlayan en geleneksel ve lüks seçimdir, ancak aynı zamanda en pahalı seçenektir. Naylon ve polipropilen daha uygun fiyatlıdır, ancak yün kadar uzun ömürlü veya rahat olmayabilir. Cami halınız için bir malzeme seçerken tüm bu faktörleri göz önünde bulundurmanız önemlidir.

Cami Halısı Seçimi Söz Konusu Olduğunda Boyut Önemlidir

Kullanacak ibadet edenlerin sayısını karşılayacak kadar büyük olması gerekir, ancak manevra ve temizliği zorlaştıracak kadar büyük olmamalıdır. Caminizin büyüklüğüne bağlı olarak, farklı alanlar için birkaç farklı boyutta halı sipariş etmeniz gerekebilir. Cami Halısı Fiyatları halının boyutuna göre değişiklik gösterebilir. Cami halıları 3×4 metre, 6×7 metre ve 8×10 metre gibi standart boyutlarda gelir, ancak özel yapım halılar da mevcuttur. Özel ebatlı halılar standart ebatlı halılardan daha pahalıya mal olma eğilimindedir, bu nedenle cami halısı siparişi için ayırdığınız bütçeye dikkat etmelisiniz.

Akrilik Cami Halısı

Akrilik Halılar cami halısı seçiminde ön plana çıkmaktadır. Kolay temizlenmesi, parlaklığı ve fiyatının cazip olması halının başlıca özellikleridir

Yün Cami Halısı

Yün Cami Halıları yıllardır kullanılan geleneksel sağlıklı ve dayanıklı halılardır. Uzun ömürlü halı denilince ilk tercih yün halı olmalıdır.

Yün Cami Halısı desenleri ve modelleri için tıklayın.

Referanslarımız

Sönmez halı türkiyenin bütün illerine hizmet vermektedir. Cami halısında tecrübeli bir firmayla çalışmak önemlidir. Referanslarımızı inceleyebilirsiniz.

Ücretsiz Keşif İçin Bizi Arayın

Caminize en uygun seçimi yapmak ve uygun fiyatlardan faydalanmak için lütfen bizimle iletişime geçin.

  • Hepsi
  • Cami Halıları
Cami İhtişamını Süsleyen Zeminler: Cami Halıları ve Estetik Dokunuşlar
Cami Halıları: Estetik ve Konforun Kutsal Buluşması
Halının Ruhunu Dokuyoruz: Cami Halıları Ustası
Cami Halılarındaki Zerafet
Cami Halıları: Manevi Mekanların Estetik ve Konforunu Artıran Dokunuşlar
  • All
bursa cami halısı
bilecik cami halısı
ordu cami halısı
zonguldak cami halısı
ankara cami halısı
afyon cami halısı
Adıyaman Cami Halısı
Adana Cami Halısı

Akrilik Cami Halıları

Yün Cami Halıları

Sonmez Halı firması olarak Akrilik ve Yün Halı Sektörü  içerisinde sürekli kendimizi yenileyerek müşterilerimize her zaman daha kaliteli hizmet verme çabası içinde olup müşteri memnuniyetini de önemsemekteyiz.
Sönmez Halı olarak öncül amacımız severek ve büyük bir heyecanla yaptığımız işimiz ile müşterilerimizin ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap verip aynı zamanda müşterilerimizin memnuniyetini sağlamaktır.
Sektöründe lider bir firma olmayı benimseyen firmamız, firmalar ve müşterilerine yenilikçi, dürüst, kaliteli hizmet vermeyi ilke edinmiştir. Firmamızın başarılı olmasında en büyük pay siz değerli müşterilerimize aittir.

Sönmez Halı Manisa’nın Demirci ilçesinde kurulmuş olup türkiye genelinde akrilik ve yün cami halıları satış ve montajını yapmaktadır. İşimizde her zaman kaliteyi birinci planda tutarak sektörde önemli bir yer edinmeyi başardık. Bu başarımızı ve tecrübemizi siz değerli müşterilerimizle paylaşıyoruz.”

İletişim Formu

Bizimle iletişime Geçin

  • 1 + 16 =


Telefon Numaramız: 0532 577 00 07

Detaylı bilgi için lütfen arayınız