Hakkımızda

HAKKIMIZDA;

Sonmez Halı firması olarak Akrilik Cami Halısı ve Yün Cami Halısı Sektörü  içerisinde sürekli kendimizi yenileyerek müşterilerimize her zaman daha kaliteli hizmet verme çabası içinde olup müşteri memnuniyetini de önemsemekteyiz.
Sönmez Halı olarak öncül amacımız severek ve büyük bir heyecanla yaptığımız işimiz ile müşterilerimizin ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap verip aynı zamanda müşterilerimizin memnuniyetini sağlamaktır.
Sektöründe lider bir firma olmayı benimseyen firmamız, firmalar ve müşterilerine yenilikçi, dürüst, kaliteli hizmet vermeyi ilke edinmiştir. Firmamızın başarılı olmasında en büyük pay siz değerli müşterilerimize aittir.

Misyonumuz,

Sönmez Halı olarak, çalıştığımız tüm alanlarda en iyi hizmeti sunmak. Bunu yaparken de müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, etik ve ahlaki değerler ışığında, kaliteden ödün vermeden satışlarımızı arttırmak, gelişme ve iyileşme faaliyetlerini sürekli kılarak örnek bir kuruluş olmaktır.

Vizyonumuz,

Çalışma arkadaşlarımızın seçimi ve eğitimi ile temelleri atılmış olan firmamızı, geçmişteki başarılarımızdan esinlenerek daha iyiye ve daima ileriye taşımak, çağdaş Türkiye’mizde içinde yer aldığımız sektörde örnek ve önder bir kuruluş olarak varlığımızı sürdürmek vizyonumuzdur.

Halı Adına Aradığınız Her Şey Sönmez Halı’da

Demirci cami halıları Sönmez Halı güvencesiyle Türkiye’nin ve dünyanın dört bir bucağına gönderilmekte olan kaliteli yer kaplamalarıdır. Cami halısı türlerinden otel ve yurt halısına kadar geniş mekânların olduğu her yerde firmamız söz sahibidir. Arkasına aldığı teknoloji ile akrilik cami halısı ile yün cami halısı ve daha pek çok halı çeşidini üretebilen firmamız istenen her yere halı siparişlerini ulaştırabilmektedir.

En kaliteli Cami Halısı Türleri

Demirci cami halısı konseptinde en kaliteli akrilik cami halıları ve yün cami halıları bulunmaktadır. Modern üretim tesislerinde imal edilen halılar camilerin ebadına göre ayarlanabilmektedir.  En küçük camiden en büyük camiye kadar her türlü cami halısı üretim bandından çıkartılabilmektedir. Ayrıca cami halı desenleri üretim noktasında kullanılan iplikler 1. Sınıf malzemelerden elde edilmektedir. Böylece camiler için üretilen cami halıları çok uzun yıllar renk atmadan ve deforme olmadan kullanılabilmektedir. Bu noktada Demirci cami halısı üretim konsepti gereği uzun tutulan havlar en kaliteli ipliklerle birleştirildiğinden dolayı sürekli olarak oturmaya maruz kalmasına rağmen Cami halılarının havları dik görünümünü muhafaza etmektedir. Bu da halıların çok daha uzun ömürlü bir şekilde kullanılmasına imkân tanımaktadır. Tercihe göre yün cami halısı da oldukça kaliteli ve doğal görünümü ile camilerin otantik bir havaya bürünmesine yardımcı olmaktadır. Daha farklı bir çözüm olan akrilik cami halıları da her türlü camide tercih edilebilen ürünlerdir. Ayrıca caminin ısıtılması noktasında da bütün akrilik cami halısı modelleri oldukça kullanışlı ürünlerdir. Özellikle hijyen noktasında yün cami halıları da en çok tercih edilen ürünler olarak ön plana çıkmaktadır.Demirci cami halıları seccade desenleri ile saflarında düz tutulmasına olanak sunmaktadır.

Otel Halısı İle Premium Görünüm

Demirci cami halısı üretim tesislerimizde sadece camiler için değil otel gibi büyük yapılar için de farklı çözümler sunulabilmektedir.Nasıl ki cami halısı modellerinde çok farklı ve kaliteli cami halısı üretim tarzları devreye girmektedir aynı şekilde otellerin geniş lobileri,antreleri veya uzun koridorları içinde farklı tasarımlarla otel halıları Sönmez Halı güvencesi ile üretilmektedir.Ülkenin dört bir yanındaki en kaliteli otellerin ihtişamlı salonları yün cami halıları gibi 1. Sınıf malzemelerden üretilen halılarla döşenmektedir. Ayrıca akrilik cami halısı modellerinde olduğu gibi suya ve neme dayanıklı olan otel halıları da temizlenme ve hijyen noktasında en kaliteli çözümleri sunmaktadır. İstenen her yere üretim yapılarak ulaştırılabilen Otel halıları bilgisayar destekli programlarla istenen şekillerde kişiselleştirilebilmektedir. Otelin logosunun veya istenen herhangi bir figürün işlenebileceği otel halıları tıpkı cami halıları gibi uzun havlı olarak tutulduğundan yürüyüş ve kullanım konforunu da beraberinde getirmektedir. Demirci cami halıları üretim tesislerinden çıkan oldukça parlak renkli olan ihtişamlı otel halıları istenen ebatlarda üretilerek yüz güldüren sonuçlara imza atılmaktadır.

Öğrencilerin Konforu İçin En Kaliteli Yurt Halısı Modelleri

Cami halıları ile meşhur olan firmamız Sönmez Halı Otel halılarına ek olarak öğrencilerin barınma alanı olan yurtlarda da çok kaliteli yer kaplaması çözümleri sunabilmektedir. Yün cami halıları nasıl ki camilerde istenen konforu sağlamaktadır yurtlar içinde öğrencilerin rahat bir şekilde oturabilmelerineimkân veren ve geniş ortak kullanım alanlarında yer kaplama olanağını beraberinde getiren yün halı modelleri devreye girebilmektedir.Ayrıca cami halıları fiyat yelpazesinde olduğu gibi oldukça uygun fiyata tüm yurt kaplanabilmektedir. Bu noktada en yeni çözümler tercih edilerek halı akarlarına ve bakterilere müsaade etmeyen anti bakteriyel halılar tercih edilmektedir. Bu yönüyle hem hijyenik hem de oldukça konforlu kullanım imkanı tanıyan yurt halıları tıpkı akrilik cami halıları gibi kolay temizlenebilmektedir. Yurttaki öğrencilerin zaman zaman kirletebileceği bu halılar yün cami halısı temizleme konseptinde olduğu gibi çok kolay bir şekilde kirden arındırılabilmekte ve leke tutmayan özelliği ile de uzun bir kullanım vaat etmektedir. Bu yönüyle Sönmez Halı yün cami halısı türlerinden otel halılarınason derece geniş mekanların yer döşemelerinde her türlü halı ihtiyacına cevap veren kaliteli bir firma olarak Manisa’dan tüm ülkeye hitap etmektedir.Hatta çok farklı desenlerle ve üretim tarzlarıyla dünyanın her tarafına halı ihraç eden Demirci cami halısı tesisleri sürekli olarak modern uygulamalarla siz değerli müşterilerini memnun etmeye devam etmektedir.