Adıyaman Cami Halısı

Cami halısı Adıyaman denildiğinde akla pek çok farklı seçenek gelmektedir. Zira Adıyaman cami halısı sektörünün hareketli olduğu bir il olarak ön plana çıkmaktadır. Son zamanlarda hızlı bir gelişim içerisinde bulunan Adıyaman’da pek çok tarihi cami bulunmaktadır. Adıyaman ilindeki tarihi camileri sıralayacak olursak;

  • Çarşı Camisi
  • Eski Saray Camisi
  • Kab Camisi
  • Ulu Camii

Sıralan bu camilerin hepsi, tarihi camii niteliğinde olan camilerdir. Çarşı Camii, 1557 yılında yapılmıştır. Eski Saray Camii, 1638 yılında yapılmıştır. Kab Camii, 1768 yılında yapılmıştır. Ulu Cami ise; 1863 yılında yapılmıştır. Bu camiler günümüzde de aktif olarak kullanılmaktadır. Bundan dolayı cami halısı Adıyaman ilinde oldukça fazla bir şekilde ihtiyaç duyulan bir malzemedir.

Adıyaman Camii Halısı Sektörü

Adıyaman cami halıları konusunda avantajlı bir il olarak dikkatleri üzerine çekmektedir. Zira bölgede faaliyette bulunan firmamız, Adıyaman’ı çok kaliteli cami halılarıyla buluşturmaktadır. Yün cami halısı ve akrilik cami halısı ürünlerimizi Adıyaman dahil ülkemizin her şehrine gönderiyoruz. Cami halısı Adıyaman ilinde çok ihtiyaç duyulan bir malzeme olarak dikkatleri üzerine çekmektedir. Bu durumun oluşmasında şehirde tarihi özelliklere sahip olan camilerin yanı sıra küçüklü büyüklü pek çok camiinin bulunması etkili olmaktadır. Cami halıları Adıyaman şehrinde farklı alternatiflerin de bulunduğu bir malzeme olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu doğrultuda firmamız pek çok farklı nitelikteki halı ürünlerini Adıyamanlılarla buluşturmaktadır.

Adıyaman Mescid Halısı Ürünleri

Adıyaman mescid halısı konusunda önemli bir hizmetin sunulduğu bir il konumundadır. Bu doğrultuda bölgede faaliyetlerini yürüten firmamızın Adıyaman’ı mescid halılarıyla donatma konusunda oldukça iddialıdır. Adıyaman mescid halıları söz konusu olduğunda firmamızın uluslar arası kalite standartlarıyla uyumlu camii halıları gündeme gelmektedir. Zira firmamızın camiler ve mescidler için özel olarak tasarlamış olduğu hem kullanışlı hem kaliteli hem uygun fiyatlı halılarını Adıyaman ile buluşturmaktayız. Alanında uzman olan firmamız, oldukça profesyonel bir cami halısı hizmetini Adıyamanlılara sunarak, akrilik ve yün halı ürünlerimizle camileri süslüyoruz. Sönmez halı olarak, çalıştığımız tüm alanlarda kaliteli halılarla camilerimizi donatma hedefindeyiz.

Adıyaman Akrilik ve Yün Cami Halıları

Cami halısı Adıyaman ilinde akrilik ve yün cami halıları kategorilerinde de firmamız adından söz ettiren bir hizmeti bölge camileriyle buluşturmaktadır.Mescid halısı Adıyaman ilinde çok ihtiyaç duyulan bir malzemedir. Ayrıca mescid halıları Adıyaman ilde çok say sayıda mescid bulunduğu için çokça talep görmektedir. Cami halısı Adıyaman dahil pek çok farklı ile hizmet sunma konusunda son derece iddialı olan bir ürünü temsil etmektedir.  Gerek mescid halısı gerekse cami halısında oldukça iddialı konumdayız. Ürünlerimizde saf yapak yününü kullanmaktayız. Bunun yanı sıra talebe göre Yeni Zelanda yününü kullanarak da üretim yapabiliyoruz. Firmamız yünleri sıcak suda kuruttuktan sonra kurulama ve boyama işlemlerine tabi tutmaktadır. Bunun yanı sıra ip yapma işlemi dahi fabrikamızın bünyesinde yapılmaktadır. Bu doğrultuda camii halılarımı talebe göre duvardan duvara özelliklerine uygun bir şekilde de dokunmaktadır. Halılarımızda desen ve renk kısıtlaması bulunmamaktadır. Talep edilen her renk ve desende halı ürünleri üreterek, camilerin iç renkleriyle uyum içerisinde olan halıları üretmekteyiz. Motif çalışmalarımız oldukça profesyonel bir şekilde yürütülmektedir. Motiflerimizi desinatörlerimiz yapmaktadır.

Online Katalog İçin Tıklayın


[wpseo_address show_state=”1″ show_country=”1″ show_phone=”1″ show_phone_2=”1″ show_fax=”1″ show_email=”1″ show_logo=”0″]

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir