aksaray cami halısı

Aksaray Cami Halısı

Cami halısı Aksaray dünya standartlarını uygulayarak bütün camilerde kaliteli ve tasarım harikası halılar ortaya çıkartmaktayız.Tarihi oldukça gerilere gitmekte olan Aksaray Hititlerin izlerini taşımaktadır. Anadolu’nun kapısını açan 1071’de ki Malazgirt Meydan Muharebesi ile bir Türk yurdu haline gelmiş olan Aksaray Anadolu Selçukluları ve Osmanlı döneminde de tarihi bir merkez olarak hizmet sunmuştur. Bu sebeple kentte birçok tarihi yapı bulunmakla birlikte Osmanlı izlerinin ön plana çıktığı tarihi camiler mutlaka görülmelidir.Bu camiler arasında yer alan Aksaray Ulu Camii mutlaka görülmesi gereken önemli bir eserdir. Ayrıca Aksaray Eğri Minare Camii de son derece sofistike bir mimarinin devreye girmiş olduğu manevi merkezlerden birisidir. Bu yönleriyle Aksaray aynı zamanda bir tarihi ve manevi merkez hükmüne de geçmektedir.

Cami Halısı Aksaray Üretiminde Önceliklerimiz

Alanında uzun zamandır hizmet vermekte olan firmamız hiçbir zaman kaliteden taviz vermeden son derece göz dolduran eserlere imza atmaktadır.Bütün camilerin kaliteli ve dekoratif açıdan beğenilen halılarla döşenmesi için sürekli olarak kendini yenileyen bir üretim konsepti bulunmaktadır. Bu noktadan hareket eden cami halısı Aksaray konseptinde bulunan bütün imalatlarımızda face of face dokuma sistemi tekniği kullanılmaktadır. Ayrıca halıların çok daha uzun ömürlü ve kullanım konforunu taşıyabilmesi için bu dokuma sistemi gereği metrekare başına 409220 düşülmektedir.Başka hiçbir halıda bulamayacağınız bu kalitelere ek olarak 31 tarak 66 atkı ve iki katlı dokuma tarzı benimsenerek en küçük camilerden en büyük camilere kadar bütün üretimlerimizde yüz güldüren sonuçlara imza atmaktayız.Cami halısı Aksaray üretiminde dokuma ve imalat noktasında gösterilen bu hassasiyetlere ek olarak bir takım opsiyonlarda firmamız tarafından halılarla Entegre edilmektedir. Bunlar arasında müşterilerimizin en çok beğendiği özelliklerin başında güvenlik sertifikası gelmektedir. Halılarımızda kullanılan ipliklerdeki kaliteden dolayı toz ve akar bakımından da oldukça antibakteriyel bir özellik taşıyan Aksaray cami halısı modellerimizin tamamı camilerdeki hijyene katkı sunmaktadır. Böylece astım bronşit ve alerjik reaksiyonu olan birçok kişinin çok rahat bir şekilde üstünde oturup namaz kılabileceği cami halıları Aksaray ürünlerini imal etmekteyiz.

Aksaray Cami Halıları Üretim Tarzları

Müşterilerimizin talepleri doğrultusunda şekillenmekte olan üretim konseptimizde yün ve akrilik halılar yer almaktadır.Aksaray cami halıları yün üretiminde saf yapak yünü ve tercihe göre yeni Zelanda yünü kullanılmaktadır. Böylece oldukça yumuşak dokusuyla camilere doğal bir görünüm kazandırmakta olan yün halılar aynı zamanda şık çözümlere de dönüşmektedir.Müşterilerimizin talep etmiş olduğu akrilik halılarda da en kaliteli elyaf ve akrilik unsurlar ile üretim sağlanmaktadır. Bu sayede mescid halısı Aksaray konseptinde bulunan bütün halılarımızda fiksaj ve buhar işlemlerinden geçen ipliklerden imal edilmiş olan halılar yer almaktadır. Bu işlemlerin neticesinde halılarda suya ve neme karşı büyük bir dayanıklılık da ortaya çıkartılmaktadır.Bu dayanıklılık sayesinde defalarca kere yıkanmış olsa da halılarda tiftiklenme ve keçeleşme meydana gelmemektedir. Mescid halıları Aksaray imalatında hav çekmezlik özelliği de bulunmaktadır. Böylece yıkamadan sonra bazı halılarda yaşanan halıların iplerinde meydana gelen daralma ve çekme sorunu bizim halılarımızda kesinlikle oluşmamaktadır. Ayrıca halıların kullanımına bağlı olarak zaman içerisinde sertleşmesini engelleyen bir özel üretim tarzı da Aksaray mescid halısı modellerinin tamamında ön plana çıkartılmış olan bir özelliktir.

Aksaray Mescit Halıları ve Ekonomik Çözümler

Halıların üretimi sırasında bir takım testlerden geçirmiş olduğumuz Aksaray mescid halıları son derece dayanıklı çözümlerdir. Böylece birçok camide uzun yıllar kullanılacak olan imalatlarımız 400 bin devirlik makinelerde dayanıklılık testlerinden en yüksek puanı almaktadır. Işık hassasiyet testinden de geçmekte olan halılarımız da wilton dokuma sistemi ile birlikte alev almazlık özelliği de bulunmaktadır. Hepsinin sertifikalandırmış olan firmamız bu sayede alanında bir marka değer olarak üretim yapmaya devam etmektedir. Tasarım bakımından da son derece geniş bir ürün portföyü bulunan firmamızın internet sitesinde online halı döşeme uygulaması da yer almaktadır. Bu uygulama sayesinde müşterilerimiz satın alacakları halının camide nasıl duracağını çok daha önceden karar verme şansına erişmektedir.Sanal platformda beğenmiş oldukları renk ve desen tercihini camilerine Entegre ederek sanal bir şekilde caminin tasarımı yapılmaktadır.Dekoratif anlamda oldukça şık çözümler üretmiş olan firmamızın üretim bandından çıkan bütün halılarda garanti standartlarını yerine getirilmektedir. Böylece cami halısı Aksaray tercihinde bulunmuş olan müşterilerimizin memnun kalacakları uzun ömürlü olan halılar bilgisayar sistemleri ile üretilmektedir. Firmamıza başvuran müşterilerimizle öncelikli olarak bir fizibilite çalışması yapılarak sıfır hata payıyla imalatlar gerçekleştirilmektedir. Ayrıca her bütçeye hitap eden ekonomik çözümlere eşlik eden kaliteli imalat tarzımızla camilerin sağlıklı ve güzel bir yaşam alanına dönmesi için gayret göstermekteyiz. Bu sebeple ülkenin dört bir yanındaki camilerde bizim ürünlerimiz üzerinde namaz kılan cemaatin memnuniyeti her şeyden önemlidir ki son derece kaliteli üretim ile birlikte her türlü camide olumlu sonuçlar alınmaktadır.

Online Katalog İçin Tıklayın[wpseo_address show_state=”1″ show_country=”1″ show_phone=”1″ show_phone_2=”1″ show_fax=”1″ show_email=”1″ show_logo=”0″]

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir