bartın cami halısı

Bartın Cami Halısı

En küçük camilerden en büyük ibadethanelere kadar hepsinde oldukça kaliteli sonuçlara imza atmaktayız.Cami halısı Bartın uygulamalarımızda bu konsept gereği modern üretim teknikleri ile imal ettiğimiz halılar Bartın’daki camilerde kendini göstermektedir. Karadeniz’in şirin ve güzel beldesi olan Bartın antik çağa kadar uzanan bir tarihe sahiplik yapmaktadır.Oldukça güzel bir tabiatın bulunduğu Bartın’da aynı zamanda çok şirin ve güzel manevi mekânlar olan camilerimiz de yer almaktadır.Bu tarihi camiler arasında bulunan Kemer Camii, Arap Camii,Fatih Cami, Ebu Derda Türbesi Cami, İskele Camii, Orta İbrahim Paşa Camii önemli manevi merkezler olarak Bartın’da ibadete açık mekânlardır.

Cami Halısı Bartın Referans Noktalarımız

Uzun yıllardır sektörde faaliyet gösteren firmamızın kurumsal imalatı gereği cami halısı Bartın çözümlerinde de modern uygulamalar ön plana çıkartılmaktadır.Son derece gelişmiş olan makinelerin Entegre edilmiş olduğu tesisimizde üretmiş olduğumuz halılarla birçok camide cemaatin çok daha rahat namaz kılması ve ibadet etmesi sağlanmaktadır. Bartın ilinde bulunan Sanayi Sitesi Camii ve Dırazlar Mahallesi Camii bizim üretim konseptimizden istifade ederek çok daha dekoratif ve hijyenik çözümlere kavuşmuş durumdadır. Böylece sadece Bartın’da değil ülkenin dört bir yanında bulunan camilerde üretim bandından çıkmış olan kaliteli eserler yer almaktadır.

Cami Halısı Bartın ve Kaliteli Çözümler

Bütün halı konseptlerinde olduğu gibi cami halısı Bartın çözümlerimizin tamamında modern makinelerle üretim yapmaktayız. Bu sebeple hiçbir şekilde desen veya ilmek sorunu yaşamayan halılarımız istenen ebatlarda üretilebilmektedir.Müşterilerimiz bizimle iletişime geçtikten sonra teknik ekibimiz bir fizibilite çalışması yaparak camiyi incelemekte bunun neticesinde en iyi sonuç alınacak olan halılar üretim bandına çıkarılmaktadır.Ana hatlarıyla Bartın cami halısı konsepti içerisinde iki farklı grup bulunmaktadır.Yün halılar ve akrilik halılar firmamız güvencesi ile üretilmektedir.Bütün halı grubunun üretiminde de son derece modern uygulamalarla yeni üretim teknikleri ön plana çıkartılmaktadır. Dokuma sistemi olarak face of face konseptinin uygulanmış olduğu halılarda son derece sık ilmek sayısına ulaşılmaktadır ve akrilik halılarda metrekare başına 409200 ilmek düşmektedir.Bunun neticesinde ortaya çıkan halıların atkı ve tarak işlemlerinde de yüz güldüren sonuçlara imza atılmaktadır. Fiksaj ve buhar işlemlerinden geçmiş olan yün ipinden elde edilen bütün halılarda anti bakteriyel özellikler bulunmaktadır. Bu sebeple Bartın cami halıları güve yemezlik ve boya solmazlık özelliğini bir arada taşımaktadır.Akrilik halıların canlı renkleri uzun yıllar boyunca özelliğini kaybetmeden camilerde bulunabilmektedir. Ayrıca halıların tamamında uygulamış olduğumuz hav çekmezlik özelliği yıkama sonrasında nem ve suyun halıdaki iplikleri deforme etmesine izin vermemektedir.Hiçbir şekilde keçeleşme tiftiklenme yapmayan halılar uzun müddet kullanılmasına rağmen ilk günkü yumuşaklığı muhafaza etmektedir.

Bartın Cami Halıları ve Teknolojik Çözümler

Bütün cami halılarının üretiminde bilgisayar teknolojisi kullanılmaktadır.Bu sebeple sıfır hata payı ile üretmiş olduğumuz cami halıları Bartın aynı zamanda alev almazlık özelliğine de sahiptir. Dayanıklılık testlerine sokmuş olduğumuz halılar 400000 devir altında dahi oldukça yüksek puanlar alarak camilerin dekorasyonunda devreye girebilmektedir. Müşterilerimiz bizimle iletişime geçtikten sonra son derece dayanıklı ve kaliteli olan halılarımızın seçimi noktasında internet sitemizde bulunan online halı döşeme opsiyonundan da faydalanabilmektedir.Böylece müşterilerin talepleri doğrultusunda şekillenmekte olan halıların camilerde nasıl duracağı program sayesinde görülebilmektedir.Bu şekilde mescid halıları Bartın koleksiyonumuzda bulunan geniş renk tercihleri de müşterilerimiz için son derece faydalı olmaktadır.Bartın mescid halıları tercihinde aynı zamanda desen çeşitliliği de bulunmaktadır. göbekli olan halılar büyük veya küçük camilerde ortama Premium bir hava katarken camiler için daha sofistike çözümlerimiz saflı ve seccadeli olan modellerdir. Böylece Bartın mescid Halısı koleksiyonumuzda yer alan geleneksel tasarımların yanı sıra arzuladığınızda modern çizgilerin ve desenlerin yer aldığı geniş bir ürün kataloğumuz daha bulunmaktadır.Müşterilerimizin talepleri doğrultusunda alınmış olan siparişler istenen kalitede ve konseptte çok kısa bir sürede üretilip camilere döşenebilmektedir.Firmamız güvencesiyle üretmiş olduğumuz bütün mescid halısı Bartın modelleri ısıtma sistemlerine de çok kolay bir şekilde uyum sağladığından dolayı camilerin içerisinde hem hijyenik hem de son derece konforlu bir ortam oluşturulmaktadır. Dayanıklı üretim gereği de uzun yıllar tekrar bir halıya ihtiyaç ortaya çıkmamaktadır.

Online Katalog İçin Tıklayın[wpseo_address show_state=”1″ show_country=”1″ show_phone=”1″ show_phone_2=”1″ show_fax=”1″ show_email=”1″ show_logo=”0″]

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir