bilecik cami halısı

Bilecik Cami Halısı

Ülkenin dört bir yanındaki camilerde bizim kalitemiz ile üretmiş olduğumuz cami halıları bulunmaktadır. Bu konsept gereği cami halısı Bilecik seçeneklerinde geniş bir ürün portföyü oluşturulmaktadır.Bilindiği üzere Bilecik tarihi anlamda oldukça kritik bir yerde bulunup geçmişi tarih öncesi dönemlere kadar gitmekte olan çok güzel bir kentimizdir. 1299 yılında Osmanlı topraklarına katılarak Osmangazi tarafından bir mescit ile ödüllendirilen Bilecik birçok tarihi ve manevi mekânı da bünyesinde barındırmaktadır.Bunlar arasında yer alan Orhan Gazi Camii ve türbesinin hemen yanı başında yükselmektedir. Ayrıca Söğüt Çelebi Mehmet Camii, Bozüyük Kasımpaşa Camii, Osmaneli Rüstem Paşa Cami, Köprülü Mehmet Paşa Cami, Gölpazarı Mihalgazi Cami, Söğüt Hamidiye Camii ve Ertuğrul Gazi cami tamamen Osmanlı tarihinin izlerini taşımakta olan çok değerli tarihi ve manevi yapılardır.

Cami Halısı Bilecik Üretimimizde Referans Noktalarımız

Bütün bu tarihi camilerin yanı sıra cami halısı Bilecik üretimimizi nadide ürünlerinin sergilenmiş olduğu referans camilerde Bilecik’te bulunmaktadır. Böylece ülkenin dört bir yanında olduğu gibi Bilecik şehrinde de en kaliteli üretim konseptimiz ve birbirinden farklı Bilecik cami halıları üreterek kaliteli hizmetler sunmaktayız.Son derece deneyimli bir ekip tarafından üretilmekte olan bütün cami halılarında belirlemiş olduğunuz standartlar geçerlidir.Bu standartlar gereği en büyük camilerden en küçük köy camilerine kadar hepsinde son derece modern uygulamaların ön plana çıktığı üretim tarzı benimsenmiştir. Camii halıları Bilecik üretim portföyünde yün ve akrilik halılar ön plana çıkartılmaktadır.Yün halıların üretimi ile birlikte ortaya çıkmış olan doğal görünüm camilerin ambiyansını bir anda değiştirebilmektedir. Akrilik cami halıları Bilecik koleksiyonunda da çok farklı renk tercihleri uygulanabilirken canlı renklerle birlikte caminin içerisinde çeşitli dekoratif unsurlar yapılabilmektedir.

Bilecik cami halısı ürünlerimizin tamamında face of face ismi verilen dokuma sistemi kullanılmaktadır. Bu sayede metrekare başına 409200 ilmek düşerek ne denli kaliteli üretim yaptığımız ortadadır.Sıklığı 31 tarak olan halılarımız iki katlı olarak üretilmekte. Böylece istenen rahatlık ve konfor camii halısı Bilecik konseptinde çok kolay bir şekilde yerine getirilebilmektedir. Ayrıca bütün halılarımızda yün iplik kalitesinde dünya standartları yakalanmış durumdadır.Bazı halıları %100 yün olarak üretirken bazılarında %50 yün %50 akrilik dengesi sağlanmaktadır. Bütün üretimde devreye giren iplikler tiftiklenmeye karşı son derece dirençlidir.

Mescit Halısı Bilecik Seçenekleri

Üretim sırasında en modern uygulamaları çok kolay bir şekilde halılara Entegre edebilen teknik ekibimiz sayesinde mescid halısı Bilecik seçeneklerinin tamamında alev almazlık opsiyonu bulunmaktadır.Özellikle ahşap olan camilerde son derece önemli olan alev almazlık ile birlikte kullanım bakımından son derece dayanıklı ve uzun ömürlü olan halılarda firmamız imalatında yer almaktadır. Böylece en yüksek değer olan 5 direnci ile üretilmekte olan halılarımız temizlik noktasında da son derece kolay çözümler sunmaktadır.Gerek yün halılar gerekse akrilik halılar temizleme bakımından pratik uygulamalarla yerinde yıkama işlemine tabi tutulacak konsepte üretilmektedir. Bütün halılarımızda uygulamış olduğumuz farklı tasarımlar müşterilerimizin istekleri doğrultusunda şekillendirmektedir. Mescid halıları Bilecik konseptindeki bütün halılarda geleneksel Osmanlı ve Selçuklu figürlerine yer verilebilirken modern çizgiler de müşterilerimizin talepleri doğrultusunda halıya Entegre edilmektedir. Bu açıdan bakıldığında üç ana konseptte üretilmekte olan halılarımızdan göbekli olanlar daha çok küçük camiler için tavsiye edilirken saflı ve seccadeli olan Bilecik Mescit halısı modellerimiz en büyük camilerde dahi rahatça uygulanabilmektedir. Özellikle saflı ve seccade ile olan modellerin kalabalık olan camiler için saf düzeninin sağlanmasında cami görevlilerine yardım ettiği bilinen bir gerçektir. Ayrıca bütün halılarımız için geçerli olan geniş renk skalasında yün ve akrilik halılarımızdan da faydalanabilirsiniz.Bu sayede bize başvuran müşterilerimiz internet sitemize koymuş olduğumuz online halı döşeme uygulaması sayesinde Bilecik Mescid halısı içerisinde beğendiklerini kendi camilerinde sanal ortamda görme şansına erişmektedirler. Böylece hiçbir şekilde hata payına ihtimal dahi vermeden görsel açıdan tasarım kalitesi sağlanmakta istenen tarzdaki halılar kısa sürede üretilerek camiye döşenmektedir.

Bilecik Mescit Halıları ve Ekonomik Üretim

Firmamızla iletişime geçen bütün müşterilerimiz için son derece ekonomik fiyatlar önermekteyiz.Her bütçeye hitap eden Bilecik mescid halıları ürün konseptimizde mutlaka beğeneceğiniz kaliteli yün ve akrilik halılar bulunmaktadır.Halılarımızın dokuma sistemlerinde wilton tarzı bir opsiyon kullanıldığından dolayı uzun yıllar dayanıklı ve renk atmayan yapısıyla son derece yüz güldüren sonuçlara imza atılmaktadır. Ayrıca halılardaki hav yüksekliği de cami cemaatinin çok rahat bir şekilde oturması için üretilmiştir. Bu sayede cami halısı Bilecik konseptinde yer alan bütün ürünlerimiz sizler için hem konforlu ve estetik hem de son derece dayanıklı ürünler olarak ön plana çıkartılmaktadır.Tüm halıların satışında kredi kartına taksit gibi birçok kolaylık da kurumsal kimliğimiz gereği sizlere sunulmaktadır. Aynı zamanda garanti ve sertifika uygulamalarımız ile güvenli alışveriş yaparak son derece kaliteli halılarımız ile camileriniz güzelleştirilmektedir.

Online Katalog İçin Tıklayın[wpseo_address show_state=”1″ show_country=”1″ show_phone=”1″ show_phone_2=”1″ show_fax=”1″ show_email=”1″ show_logo=”0″]

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir