burdur cami halısı

Burdur Cami Halısı

Uzun ömürlü ve kaliteli olan cami halısı Burdur modelleri ile her kentte olduğu gibi Burdur’da da yüz güldüren sonuçlara imza atmaktayız.Birçok tarihi ve modern camide imalatımızın izleri bulunmaktadır. Bununla birlikte milattan önce 2 binli yıllara kadar gitmekte olan Burdur son derece farklı medeniyetlere ev sahipliği yapmış olan tarihi bir kentimizdir. Likya medeniyetinin izlerinin bulunduğu Burdur milattan önce yedinci yüzyılla birlikte tarih sahnesinde önemli olaylara ev sahipliği yapmıştır. Ayrıca ismini Cennet buradadır burada dur ifadelerinden alan Burdur manevi anlamda da birçok tarihi yapının bulunduğu önemli bir kentimizdir. Burdur’da yer alan tarihi camiler arasında Şeyh Sinan Camisi, Selimoğlu Cami oldukça önemli eserlerdir. Ayrıca Burdur Ulu Camii, Camii Kebir adıyla da anılmakta olan ve günümüze kadar ulaşmış bulunan bir Osmanlı yapısıdır.

Burdur Cami Halısı Üretim Konseptimiz

Kurumsal bir kimlik ile üretmiş olduğumuz cami halıları Burdur ürünleri ülkenin dört bir yanına imal edilip gönderilmektedir.Cami halısı Burdur üretimlerimizde son derece modern teknikler uygulanmaktadır.Dünya standartlarının yakalanmış olduğu cami halılarının üretiminde camilerin şerefine yakışır kalitede imalatlar gerçekleştirilmektedir.Camideki cemaatin çok daha rahat bir şekilde huşu içerisinde namazlarını kılması sağlamaktadır.Bunu gerçekleştirebilmek için firmamızın oldukça büyük olan imalathanesinde en büyük camiler için bile halı üretebilecek modern makineler yer almaktadır. Bu konsept gereği cami halısı Burdur üretimlerinin tamamında en yeni dokuma sistemi olan Face of Face sistemi devreye girmektedir. Bu sayede ortaya çıkmakta olan üretim kalitemiz hiçbir şekilde hata payı oluşturmamaktadır. Bir ilmek hatasının dahi bulunmadığı cami halısı Burdur üretim yelpazemizde yer alan bütün halılarda yün ve akrilik ana hatlarıyla imalat yapılmaktadır.Talebe göre saf yapak yününden imal edilmekte olan yün halılar camilerin dekorasyonunda da oldukça şık ve natürel çözümler oluşturmaktadır. Ayrıca Yeni Zelanda yününün de sofistike yapısından istifade eden birçok Camii bulunmaktadır. Akrilik üretimimizde de son derece kaliteli olan akrilik Elyaf ve tabak yünü kullanıldığından dolayı hem hijyenik hem de uzun ömürlü halılar ortaya çıkmaktadır.

Burdur cami halıları üretim son derece yüksek hav yüksekliği sağlandığı için cami cemaatinin rahat bir şekilde oturması ve namazını kılması gerçekleştirilebilmektedir. Ayrıca hijyen standartları bakımından bütün halılarımızda antibakteriyel bir özellik bulunmaktadır.Bunu sağlayabilmek için son derece kaliteli olan yün iplik ve akrilik iplikler ön plana çıkartılmaktadır. Fiksaj ve buhar işlemlerinden geçirilmekte olan bu ipliklerle imal ettiğimiz Burdur mescid halısı modellerimizde 31 tarak ve 66 atkı kullanılmaktadır. Böylece son derece sağlam ve birbirine kenetlenmiş durumdaki halılar formunu koruyarak uzun yıllar camiye hizmet etmektedir.Halılarınızın tamamında güve yemezlik ve boya solmazlık sertifikası bulunmaktadır.Kök boyalardan elde edilmekte olan ipliklerle birlikte dokunmakta olan halılardaki renk canlılığı yıllar sonra bile ilk günkü formunu koruduğundan dolayı tercih edilen ürünler kategorisinde ilk sırada bulunmaktadır.

Burdur Mescit Halıları ve Kolay Temizlenme Özelliği

Camideki hijyen standartlarının gerçekleştirilebilmesi için Burdur Mescit halıları üretimlerimizin tamamında antibakteriyel özellikler ön plana çıkartılmaktadır.Bunun sağlanabilmesi için metrekare başına 409200 ilmek düşmektedir.Son derece şekillendirilmiş olan halıların birbirine kenetlenmiş olan gözenekleri toz bakteri ve halı akarlarını barındırmamaktadır. Ayrıca halılar çok kolay bir şekilde temizlenebildiğinden dolayı toz tutmayan yapısıyla birtakım rahatsızlıkları olan cami cemaati için sağlık bakımından arzulanan sonuçlar ortaya çıkmaktadır.Temizlik sırasında su ve nemin devreye girdiği dönemlerde de hav çekmezlik özelliği bulunan halılarımız yine deforme olmadan yüzlerce kere yıkanıp temizlenme opsiyonunu bünyesinde barındırmaktadır. Ayrıca Kullanıma bağlı olarak zamanla sertleşen kalitesiz olan halılardan tamamen ayrı bir konseptte üretilmiş olan halılarımız çok uzun kullanımlar sonrasında bile ilk günkü yumuşaklığı muhafaza etmektedir.

Burdur Mescit Halıları ve Kolay Sipariş Çözümleri

Müşteri memnuniyetini sağlayabilmek için hiçbir şeyden çekinmeyen firmamız internet sitesine Entegre edilmiş olan online halı döşeme opsiyonuyla birlikte halıların camide nasıl duracağını müşterilere daha önceden gösterebilmektedir.Çok pratik bir arayüze sahip olan program sayesinde Burdur mescid halıları sipariş verilmeden önce camideki duruşuyla müşterimize kolaylık sağlamaktadır. Ayrıca tercih noktasında tasarım bakımından birçok alternatif de üretim portföyümüzde yer almaktadır. Mescid halısı Burdur konseptinde göbekli saflı ve seccadeli üretim tarzı bulunmaktadır. Böylece en küçük camilerden en büyük camilere kadar arzulanan her türlü dekoratif çözümün sağlanabilmesi için geniş bir tasarım opsiyonumuz da müşterilerimiz için internet sitemizde bulunmaktadır. Mescid halıları Burdur üretim konsepti bu sebeple hiçbir şekilde hata payı oluşturmadan müşteri memnuniyetini sağlayan kaliteli ve modern uygulamalar bütünüdür. Ayrıca bütün camilerin kaliteli üretimimize ihtiyacı olduğunu düşündüğümüzden dolayı son derece ekonomik fiyatlar belirlenerek her bütçeye hitap eden alternatif çözümler firmamız bünyesinde yer almaktadır. Böylece Sipariş vermiş olduğunuz Burdur cami halısı modellerinin tamamından memnun kalacak ve uzun yıllar istifade edebileceksiniz.

Online Katalog İçin Tıklayın[wpseo_address show_state=”1″ show_country=”1″ show_phone=”1″ show_phone_2=”1″ show_fax=”1″ show_email=”1″ show_logo=”0″]

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir