Warning: getimagesize(/home/sonmezhali/public_html/wp-content/uploads/2017/10/çanakkale.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /home/sonmezhali/public_html/wp-content/themes/rttheme18/rt-framework/functions/rt_resize.php on line 219

Notice: Trying to access array offset on value of type bool in /home/sonmezhali/public_html/wp-content/themes/rttheme18/rt-framework/functions/rt_resize.php on line 225

Notice: Trying to access array offset on value of type bool in /home/sonmezhali/public_html/wp-content/themes/rttheme18/rt-framework/functions/rt_resize.php on line 226
çanakkale cami halısı

Çanakkale Cami Halısı

Son derece yüz güldüren hizmetlere imza atmakta olduğumuz cami halısı Çanakkale konseptimiz ile Çanakkale ilinde de birçok referans camide ürünlerimiz sergilenmektedir. İnsanlık tarihi kadar eski olan Çanakkale birçok medeniyete ev sahipliği yapmış güzide bir kentimizdir. Helenistik dönemin izlerini taşırken Truva Efsanesine de tanıklık eden Çanakkale bizim milli ve manevi tarihimizde çok önemli bir eşikte bulunmaktadır. Yeni kurulan Türkiye Cumhuriyeti’nin başlangıç noktalarından birisi sayılacak olan Çanakkale Savaşları sebebiyle yüzbinlerce şehidimizi topraklarında barındıran Çanakkale milli ve manevi bir kentimiz olarak birçok tarihi yapıya da sahip olmaktadır.Bu tarihi yapılar içerisinde yer alan ve tarih kokan camilerin yeri ise oldukça ayrıdır. Bunlararasında Anafartalar Camii, Arslanca camii, Barbaros Hayrettin Paşa Cami, Fatih Cami, Hamidiye Cami, Kurşunlu Cami, Şehitler Camii, Seyit Onbaşı Camii, Kocatepe Cami öne çıkan camilerdendir. Böylece milli ve manevi bir kent olan Çanakkale’de birçok tarihi camide yer almaktadır.

Cami Halısı Çanakkale Konseptindeki Referans Noktalarımız

Ülkemizin yüz akı olan Sönmez Halının üretmiş olduğu cami halısı Çanakkale konsepti ülkenin dört bir köşesinde bulunmaktadır. Üretim konseptimizde yer alan cami halısı Çanakkale imalatlarımızın sergilenmiş olduğu Çanakkale’deki camiler ise son derece modern üretim tekniklerimize tanıklık etmektedir.Bunlar arasında yer alan Gelibolu Evreşe Yülüce Mahallesi Camii, Mehmet Çavuş Camii, Gelibolu Evreşe Cami mutlaka görülüp incelenmesi gereken ürünlerimize ev sahipliği yapmaktadır. Böylece tüm kentlerde olduğu gibi Çanakkale’de de özel bir üretim tarzı gözetilerek cami cemaatinin son derece rahat edebileceği kaliteli ve hijyenik halılar firmamız güvencesi ile imal edilebilmektedir. Bize müracaat eden bütün müşterilerimiz ile bir telefon üzerinden bağlantı kurularak hemen fizibilite çalışmalarına başlayıp camideki halının döşeneceği bölge incelenmekte ve camiye en uygun olan halı tarzı belirlenmektedir. Bunun neticesinde teknik bir ekip tarafından bilgisayarlı imalat tekniği ile son derece yüz güldüren sonuçlara imza atılarak çok kısa sürede halılarınız imal edilip camilere döşenmektedir.

Çanakkale Cami Halısı Üretim Tipleri

Modern üretim tarzlarının ön plana çıktığı Çanakkale cami halısı konseptinde yün ve akrilik halılar bulunmaktadır.Firmamızın özel bir şekilde üretmiş olduğu bu halılarda dünya standartları yakalanmış ve yüz güldüren sonuçlar ortaya çıkartılmıştır.Bunu yakalayabilmek için bütün halılarımızda son derece kaliteli İplik ve yünler kullanılmaktadır. Özellikle yün halıların camilere vermiş olduğu doğallığı bilen firmamız Çanakkale cami halıları içinde saf yapak yünü ve talep eden müşterilerimiz için Yeni Zelanda yünü kullanmaktadır. Ayrıca akrilik halılarda da en kaliteli elyaf, akrilik ve taban yünü devreye girebilmektedir. Bu sayede son derece hijyenik bir şekilde üretmiş olduğumuz bütün halılar aynı zamanda uzun ömürlü olmaktadır.Halılarınızın tamamında geçerli olan antibakteriyel üretim tarzı camideki cemaatin rahat bir şekilde nefes almasını sağlamaktadır.Halı akarlarının ve bakterilerin girmesini son derece güçleştiren sıkı yapısı sayesinde özellikle astım bronşit ve alerjik reaksiyonları bulunan cami cemaati camide rahat bir şekilde ibadetini yapabilmektedir. Cami halıları Çanakkale konseptinde yer alan bütün halılarımızda metrekare başına 409200 ilmek düşmektedir.Bütün halıların üretim tarzında face of face dediğimiz son derece modern ve efektif olan bir dokuma sistemi devreye girmektedir.Halıların tamamında uyguladığımız dokuma sıklığı standartları 31 tarak 66 atkı ve 2 kattır. Bu sayede %100 bir şekilde dayanıklı olarak üretilmiş olan halılarımız ile uzun ömürlü kullanım ortaya çıkmaktadır. Mescid halısı Çanakkale konseptinde yer alan bütün halıların üretiminde de bu standartlar yakalanmış durumdadır.

Mescit Halıları İmalatı Teknolojik Destek

Bize başvuran müşterilerimizin taleplerini daha doğru bir şekilde yerine getirebilmek için internet sitemize Entegre etmiş olduğumuz online halı döşeme uygulaması çok beğenilmektedir. Mescid halıları Çanakkale üretiminde de bu uygulamamızdan istifade edilebilmektedir. Uygulamaya giriş yaparak belirlemiş olduğunuz model ve rengin caminizde nasıl görüneceğini sanal bir platformda izleyebilirsiniz. Böylece hiçbir şekilde hataya düşmeden görsel açıdan ve tasarım bakımından istediğiniz halı konseptine kavuşmanız kolay olacaktır. Ayrıca halıların tamamında yanmazlık özelliği bulunmaktadır. Alev almayan iplikten imal edilmiş olan halılarımız özellikle ahşap olan tarihi camilerde güven içerisinde kullanılabilmektedir.

Sönmez Halı güvencesi ile üretilmiş olan bütün Çanakkale mescid halıları güve yemezlik ve boya solmazlık garantisine sahiptir.Bunu sağlayabilmek için en modern üretim tekniklerinin Entegre edilmiş olduğu imalathanemizden çıkan halılar bu sayede her türlü iklim koşulunda rahat ve konforlu bir şekilde kullanılabilmektedir. Ayrıca neme ve suya karşı da son derece dirençli olanı halılarımız Çanakkale gibi nemin yüksek olduğu bölgelerde dahi sorunsuz bir şekilde hizmet vermektedir.Hav yüksekliği 15 milimetre ile 16 milimetre arasında olduğu halılarımızda cami cemaati çok rahat bir şekilde oturarak ibadetini yerine getirecektir. Bütün Çanakkale mescid halısı türlerinde son derece ekonomik fiyatlar belirlenerek camilerimizin daha modern ve kaliteli bir şekilde dekore edilebilmesi için katkı sunmaktayız.

Online Katalog İçin Tıklayın[wpseo_address show_state=”1″ show_country=”1″ show_phone=”1″ show_phone_2=”1″ show_fax=”1″ show_email=”1″ show_logo=”0″]

One Response to Çanakkale Cami Halısı
  1. Merhaba. Çanakkale bölgesine yun cami halısı ürün gönderimi ve montaj hizmetiniz var mı acaba? Benimle iletişime gecmenizi rica ederim.


[top]

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir