istanbul cami halısı

İstanbul Cami Halısı

İstanbul Cami Halısı Günümüzde dünyanın en büyük kentlerinden olan İstanbul birçok medeniyete beşiklik yapmış tarihi bir merkez konumundadır. Lokasyonun önemine binaen son derece hassas bir üretim tarzı gözeterek  özel bir şekilde imal ettiğimiz  cami halısı İstanbul modelleri ile son derece modern uygulamalarla yüz güldüren sonuçlara imza atmaktayız. İçerisinde binlerce farklı tarihi esere ev sahipliği yapan İstanbul bizim üretim konseptimiz için de çok özel bir yerde bulunmaktadır. Osmanlı döneminden kalma yüzlerce caminin bulunduğu İstanbul İslam âleminin de manevi olarak kabul ettiği bölgelerden birisidir. Bu camilerden en çok öne çıkanları Sultanahmet, Süleymaniye, Eyüp Sultan Camii, Fatih Camii, Ortaköy Camii, Rüstem Paşa Camii, Beyazıt Camii, Şehzade Camii, Sokullu Mehmet Paşa Camii ve daha pek çok tarihi Selahattin camisidir. Bu camilere her gün yeni ve modern mimarinin izlerini taşıyan son derece kaliteli camilerde eklenmektedir.Böylece birçok noktada başkent özelliği göstermekte olan İstanbul ülkemiz için en kaliteli camilerin toplandığı bir lokasyon olmaktadır.

Son derece kaliteli üretimimizle her yerde olduğu gibi İstanbul’da da beğenilen cami halıları imal etmekteyiz.Cami halısı İstanbul konsepti içerisinde bize referans olabilecek ürünlerimizin döşendiği kaliteli ve nitelikli camilerde bulunmaktadır. İstanbul Sultanbeyli Osman Ağa Camii ve Kul Himmet Cemevi ve Kültür Merkezi bizim için yüz güldüren sonuçlara imza attığımız ürünlerimizi sergileme fırsatı sunmaktadır. Bu camilerdeki ürünlerimiz incelenerek modern üretim konseptimiz hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Zira ortak kullanım alanı olan camilerde cami halısı üretmenin tamamen bir tecrübe işi olduğunu gayet iyi bilen bir teknik ekiple yolumuza devam ediyoruz. Son derece tecrübeli olan bir kadroyla birlikte en modern uygulamaları geliştirerek hem uzun ömürlü hem de estetik cami halıları İstanbul çözümlerini talep eden tüm müşterilerimize sunmaktayız.

İstanbul Cami Halıları Üretim Konsepti

Bütün camilerde uyguladığımız gibi İstanbul cami halıları üretim portföyünde de sadece kaliteli imalat tarzına yer vermekteyiz. Bizim tesislerimizde yer alan en modern gelişmiş halı üretim cihazları sayesinde istenen ebatlarda üretim gerçekleştirebilmekteyiz. Müşterilerimizin bize telefon veya internet üstünden ulaşması neticesinde gerekli olan fizibilite çalışmasının yerinde yapan teknik ekibimiz sıfır hata payıyla işlemler gerçekleştirmektedir. Ölçümlerin son derece milimetrik bir şekilde yapıldığı cami halısı modellerinde bilgisayarlı teknoloji ile üretim yapmaktayız. Bu sayede hem kolay ve kısa bir şekilde imalat aşaması gerçekleşmekte hem de üretim masrafları son derece düşürülüp müşteriye olumlu yansımalar sunulmaktadır. Daha sonra üretim aşamasında halının modelinin belirlenmesi kısmına geçilmektedir. Müşterimizin de talepleri doğrultusunda sunacak olduğumuz cami halısı İstanbul konseptinden beğenilecek olan halı ile ilgili çalışmalar derhal başlamaktadır. Bu noktada çok geniş bir ürün portföyü bulunmakla birlikte hem geleneksel hem de modern çizgilere halı üretiminde yer vermekteyiz.Gelenekten beslenen Selçuklu ve Osmanlı figürlerinin yer aldığı mescid halısı İstanbul ürünlerimizde aynı zamanda modern figürlere ve grafiklere de çizim ve tasarlama aşamasında yer verebiliyoruz.

Mescit Halıları İstanbul Kalite Standartları

Bizim prensiplerimiz gereği bütün halılarımız da hem uzun ömürlü olma hem de tasarım bakımından göz dolduran sonuçlarayer verme oldukça önemlidir. Bu açıdan Mescid halıları İstanbul konseptinde iki ana kategoride üretim yapmaktayız. Bunlardan birincisi olan yün cami halısı modelleri oldukça beğenilen ve sofistike yapısıyla dikkat çeken ürünlerdir. Yünün ortaya koymuş olduğu yumuşaklığı camilerde hissedilip manevi atmosfere katkı sundu tartışılmaz bir gerçektir. Akrilik olan modellerimizde ise son derece efektif çözümler sunarak oldukça pratik uygulamalar geliştirilmektedir.Akrilik olan halılar ve yün olan halılarımız silinme noktasında da oldukça kaliteli ürünler olduğundan dolayı defalarca kere silmeye müsait bir üretim konseptiyle imal edilmektedir.İstanbul cami halısı seçenekleri için de geçerli olan bu durum aynı zamanda hijyenik üretim konsepti ile bir araya getirildiğinde ortaya kaliteli sonuçlar çıkmaktadır.Camiler gün içerisinde yüzlerce kişi tarafından kullanılacağından dolayı antibakteriyel yapıda halı üretimini benimseyen bir anlayış gütmekteyiz.Hiçbir şekilde halı akarlarının tozların ve bakterilerin gözeneklere işlemediği halılarımızda özellikle alerjik reaksiyonu olanlar astım hastaları ve birtakım cilt problemi taşıyanlar son derece rahat bir şekilde namaz kılabilmektedir.

Mescit Halıları İstanbul Konseptinde Teknolojik Uygulamalar

Müşteri memnuniyeti ile hareket etmekte olan firmamız İstanbul mescid halısı üretim tarzında bir takım teknolojik uygulamalara yer vermektedir. internet sitemize giriş yaptığınızda online halı döşeme sekmesine tıklayarak caminizin nasıl görüneceğini tespit edebilirsiniz. Böylece geniş olan ürün kataloğumuzdan beğenmiş olduğunuz ürünün ve rengin camide nasıl duracağına satın almadan önce karar vererek hatasız bir şekilde imalat yaptırabilirsiniz.İstanbul mescid halıları bu bakımdan oldukça kaliteli ve nitelikli firmamız tarafından üretilmekte sıfır hata payıyla camilere döşenmektedir. Estetik bakımdan göbekli halılara eşlik eden seccadeli halılar en çok satılan ürünlerimizdendir. Ayrıca safların çizgilerle ayrılmış olduğu ve değişik renk tonlarının ve seçeneklerinin bulunduğu İstanbul Mescit halısı üretim konseptimiz de son derece beğenilen ürün kategorimizde bulunmaktadır.

Online Katalog İçin Tıklayın[wpseo_address show_state=”1″ show_country=”1″ show_phone=”1″ show_phone_2=”1″ show_fax=”1″ show_email=”1″ show_logo=”0″]

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir