İzmir Cami Halısı

Ülkemizin en büyük ve nadide kentlerinden birisi olan İzmir içerisinde birçok tarihi camiye de ev sahipliği yapmaktadır ki cami halısı İzmir ürün konseptimiz ile tüm bu önemli camilerin dekorasyonunda devreye girebilmekteyiz. Tarihi geçmişi milattan önce 6 binli yıllara kadar dayanmakta olan, birçok medeniyete ev sahipliği yapmış İzmir günümüzde de turistlerin gözde mekânı olmaktadır. Neolitik Dönem, parlak dönem, gerileme dönemi,Helenistik Dönem, Orta Çağ ve Osmanlı döneminin izlerini taşımakta olan kent birçok tarihi eserle de geçmişe ışık tutmaktadır. Kentin genelinde Osmanlı döneminin izlerini taşımakta olan birçok tarihi cami de bulunmaktadır. İzmir’de çok farklı mimari unsurların ön plana çıktığı camiler içerisinde Hisar Camii, Kemeraltı camii, Salepçioğlu Cami, Kestanepazarı Camii, Konak Cami, Şadırvan Camii mutlaka görülmesi gereken enfes ve manevi mekânlardır. Bu tarihi camiler günümüzde yapılan modern mimari tarzını yansıtan camiler ile birlikte İzmir’in çehresini değiştirmektedir. Biz de firma olarak İzmir cami halısı uygulamalarımızda referans noktası olabilecek pek çok camiye imzamızı atmaktayız.

İzmir Cami Halısı Modelleri ve Referanslarımız

Son derece modern üretim tekniklerinin devreye girdiği cami halısı İzmir üretim konseptimiz ile birlikte İzmir’de bulunan pek çok camide bizim ürettiğimiz halılar ortama huşu katmaktadır. Referans noktamız olan camiler içerisinde Bergama İmam Hatip Lisesi Camii, Tire KüçükMermerdere Mahallesi Camii, Bornova Aksa Cami, Menemen Kara Orman Mahallesi Cami, Pınarbaşı Aşiyan Düğün Salonu Mescitleri, Kiraz Olgunlar Mahallesi Camii, Kiraz İğdeli Mahallesi Damlar Camiive daha pek çok referans noktası bulunmaktadır. Tüm bu referans noktalarımızda ki kaliteli cami halılarını inceleyerek ortaya koymuş olduğumuz ürünlerimize göz atabilirsiniz.

Cami Halıları İzmir Uygulamalarında Kalite Standardımız

Camiler ortak kullanım alanları olduğu için her gün yüzlerce cami cemaatine ev sahipliği yapmaktadır. Bu sebeple camilerde kullanılacak olan halıların son derece kaliteli malzemelerden imal edilmesi gerekmektedir.Alanında uzun zamandır hizmet vermekte olan firmamız üretim konsepti içerisinde son derece modern imalat teknikleri bulunmaktadır. Bu sayede ana hatları ile iki konseptte üretmiş olduğumuz cami halısı İzmir türleri incelendiğinde yün ve akrilik halılarımız ön plana çıkacaktır. Her iki konsept de firmamız güvencesi ile üretildiğinden dolayı son derece uzun ömürlü olmaktadır.Akrilik halıların kullanımında ortaya çıkan rahatlık ve konfor tercih edilirken yün halıların dekorasyonlarında ön plana çıkan estetik değer beğenilmektedir. Cami halıları İzmir üretiminde son derece dayanıklı halılar üretilmek ile birlikte aynı zamanda estetik tasarım da ön plana çıkartılmaktadır.Müşterilerimizin talepleri doğrultusunda şekillendirilebilmekte olan bütün halılarda kaliteli motifler tercih edilmektedir.Gelenekten beslenmekte olan Osmanlı ve Selçuklu figürlerinin tercih edildiği çeşitli minyatür figürlerinin modernize edildiği çok farklı tasarım portföyümüz bulunmaktadır. İzmir mescid halısı üretimlerimizin tamamı deforme olmayan yapısıyla oturulduğunda da çok konforlu bir kullanım vaat etmektedir.

Mescit Halısı İzmir Çözümlerinde HijyenFarkı

İzmir cami halıları konseptimizde bulunan tüm halılarda son derece hijyenik bir üretim standardı yakalanmaktadır. Modern uygulamaların devreye girdiği üretim tesislerimizde imal edilmekte olan yün ve akrilik cami halılarında antibakteriyel özellik yer almaktadır. Bu sayede halı akarlarının ve bakterilerin kolay bir şekilde yerleşemeyeceği son derece uzun havlı olarak üretilmekte olan mescid halısı İzmir çözümlerimiz cami cemaatinin rahat bir şekilde namaz kılmasına müsaade etmektedir.Özellikle alerjik olan bireylerin son derece sıkıntı yaşadığı kalitesiz halılar yerine firmamızın üretim konseptinde bulunmakta olan bütün mescid halıları İzmir imalatlarında en kaliteli ipliklerden elde edilen halılar camilere döşenmektedir.Kış aylarında son derece sıcak tutan konforlu ve yumuşak olan bu halılarda istenen desen ve motifler de ön plana çıkartılmaktadır.Anahatlarıyla göbekli, seccade ve saflı olan halılarımız müşterilerimizin taleplerine göre sipariş üzerine imal edilmektedir.Göbekli olan halılar ortama Premium bir hava katarken seccadeli olan motiflerde ise rahat bir kullanım kolaylığı sunulmaktadır. Ayrıca farklı kategorilerde ve diğer bütün halılarda da istenen renk çeşitliliği elde edilebilmektedir.İzmir cami halıları bu yönüyle istenen estetik değerlerde tasarlanabilirken sitemizde yer alan online halı döşeme sekmesine tıklayarak caminizin nasıl görüneceğine sipariş vermeden önce karar verebilirsiniz. Böylece istenen motif ve renkte öngörülebilir tasarımların ortaya çıkması için sunmuş olduğumuz teknolojik imkânlardan da faydalanabilirsiniz. Bu konsept gereğince üretilmiş olan bütün İzmir mescid halıları ürün kategorimiz temizlik bakımından da son derece kaliteli halılardır. Bütün cami halılarının silinebilmesi ve üstündeki lekelerin temizlenmesi oldukça kolay işlemlerle yerine getirilebilmektedir.Halıların temizlenmesi ve silinmesi aşamasından sonra hiçbir şekilde keçelenme ortaya çıkmamaktadır. Böylece İzmir kentindeki tüm camiler için en kaliteli mescit halısı İzmiruygulamalarıyla yüz güldüren sonuçlara imza atmaktayız.

Online Katalog İçin Tıklayın[wpseo_address show_state=”1″ show_country=”1″ show_phone=”1″ show_phone_2=”1″ show_fax=”1″ show_email=”1″ show_logo=”0″]

One Response to İzmir Cami Halısı
  1. Merhaba yün cami halısı modelleri ile alakalı detaylı bilgi alabilir miyim ?


[top]

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir