mersin cami halısı

Mersin Cami Halısı

Mersin ilinde bulunan camiler kadar cami halısı Mersin örnekleri de inanç turizmi noktasında Anadolu’nun farklılığını göstermektedir. Mersin, Anadolu’nun Akdeniz’e açılan kapıları arasında en önemli kentlerden biridir. Akdeniz Bölgesi’nin en büyük kentleri arasında yer alan Mersin ili, ilçeleri ve il merkezi ile birlikte çok eski dönemlerden günümüze kadar tüm medeniyetlere ev sahipliği yaparak yüksek bir öneme sahip olmuştur. Mersin ilinin günümüzdeki önemini sağlayan ise turizm ve ulaşım imkanları olmaktadır. Turistik cazibesi sayesinde her yıl on binlerce yerli ve yabancı turistlerin tercih ettiği şehirde bulunan liman ile hem ticari hem de turistik taşımacılık noktasında büyük bir imkan elde edilmektedir. Bu gibi özellikleri sayesinde Mersin, yaz mevsimlerinde hem deniz turizmi hem de yayla turizmi için önemli kış aylarında da ülkenin en ılıman iklimlerinden birine sahip olduğu için birçok insan tarafından tercih edilen ve nüfusu her gün artan bir kenttir.

Anadolu’nun 1071 Malazgirt Zaferi ile Türkleşmesi sonrasında kurulan birçok beylik ve daha sonraki dönemlerde kurulan Selçuklu Devleti ile Osmanlı İmparatorluğu sayesinde İslamiyet çok daha yoğun bir şekilde etkisini göstermiştir. İslamiyet’in Anadolu’ya yayılması ile birlikte birçok bölgede inşa edilen camiler arasında Mersin ilinde de çok önemli yapılar bulunmaktadır. Bu yapılar arasında yer alan Mersin Gülnar Arı Kuyusu Köyü Camii, Mersin Tarsus Bahşiş Köyü Yeni Cami ve Mersin Mut Karacaoğlan Mahallesi Camii için firmamız tarafından özel bir şekilde tasarlanan ve üretimleri gerçekleştirilen Mersin cami halıları kullanılmıştır. Bu yapılara benzer bir şekilde il genelinde bulunan Eski Cami,Müftü Camii, Ulu Cami,Avniye Camii, Hazreti Mikdat Cami,Lalaağa Camii,Eshab-ı Kehf Cami,Makamı Danyal Camii, Bilal-i Habeş Makamı ve Mescidi, Silifke Alaaddin Camisi ve Silifke Reşadiye Camisi gibi çok önemli yapılar bulunmaktadır. Bu yapılarda doğru bir şekilde cami halısı Mersin seçimleri gerçekleştirmek için firmamıza danışılarak fikir alınmaktadır.

Mersin Cami Halılarında En Hızlı İşlemler

Cami halıları noktasında son teknolojileri kullanarak üretim gerçekleştiren firmamız ibadet kurumları üzerinden aldığı siparişleri yüksek teknolojiye sahip üretim bantlarında hızlı bir şekilde üretmektedir. Üretim koşullarımızı oluştururken malzemenin en doğru şekilde kullanılması, hata payının sıfıra indirilmesi ve hav yüksekliğinin yüksek tutulması gibi noktalara özen göstererek cami halıları Mersin üretimleri yapıyoruz. Bu noktada camilerde halı uygulamalarının en hızlı şekilde gerçekleştirilmesi ve ibadethanelerin aktif hale getirilmesi için programlı bir şekilde çalışarak özel üretimlerimizi profesyonel ekiplerimiz sayesinde mekanlarda ustalıkla uyguluyoruz. Tüm uygulamalarımızın nitelikli bir şekilde gerçekleşmesi için hem kullandığımız malzemelere hem de personellerimize yüksek özen göstererek kalite standartlarımızı daima yüksek tutuyoruz.

Güvenilir Ve Sorunsuz Mersin Mescit Halısı Uygulamaları

Üretim standartlarımızın yüksek olması firmamızın Mersin ibadet kurumları nezdinde daha güvenilir bir hale gelmesini ve daha çok tercih edilmesini sağlamaktadır. Üretimini gerçekleştirdiğimiz yün veya akrilik malzemeler ile üretilen cami halısı Mersin ürünlerimiziöncelikle tesislerimizde farklı testlerden geçirerek sağlamlık ve kalite standartları belirlemekteyiz. Bu sayede halıların herhangi bir hata oluşturmadan camilerde uygulanmasını sağlıyoruz. Üretim hattımızda özel tasarımları bilgisayar kontrollü bir şekilde gerçekleştirirken Mersin cami halısı noktasında yapının özellikleri ile uyum sağlayacak üretimler sağlıyoruz. Bu sayede tüm Mersin mescid halıları için sorunsuz uygulamalar oluşturabilecek ürünler hazır hale getirilmektedir. Her geçen gün Mersin ilinde çalıştığımız camiler sayesinde hizmetlerimizi daha üst noktalara getirerek kalite noktasında daha yüksek standartlar sağlayabiliyoruz. Bu standartların sürekli bir şekilde korunması ile birlikte hem yaz hem de kış mevsimlerinde camilerde konforlu bir kullanım oluşturan mescid halıları Mersin uygulamaları sağlıyoruz.

Daima Temiz Mersin Mescit Halıları

Halı üretimlerimiz de mescitler gibi yoğun bir şekilde kullanım görülen alanlarda temizlik işleminin daha kolay yapılabilmesi için özel bir şekilde işleme ve iplik kullanıyoruz. Bu sayede yün ve akrilik Mersin mescid halısı ürünlerimiz çok kolay bir şekilde elektrik süpürgesi ve makineler ile temizlenebilecek standartlardadır. Camilerde hem İslami kurallara uygun hem de rutin bir şekilde gerçekleştirilecek temizlik işlemlerinde aşınma veya leke tutma göstermeyen halılarımız uzun yıllar dayanıklılığını korumaktadır. Bu nedenle mescid halısı Mersin seçimlerinde birçok ibadet kurumu tarafından özel olarak firmamızın ürünleri ekonomik avantajlar kullanılarak seçilmektedir.

Online Katalog İçin Tıklayın[wpseo_address show_state=”1″ show_country=”1″ show_phone=”1″ show_phone_2=”1″ show_fax=”1″ show_email=”1″ show_logo=”0″]

One Response to Mersin Cami Halısı
  1. Teklif topluyoruz da acaba teklif mektubu göndermeniz mümkün mü ?


[top]

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir