zonguldak cami halısı

Zonguldak Cami Halısı

Cami halısı Zonguldak ürünlerimizin, konseptini yansıttığı Zonguldak ilimiz için, Karadeniz bölgesinin gerek limanlarıyla gerekse taşkömürüyle ünlenmiş şehirlerinden biridir diyebiliriz. Tarihine baktığınızda uzunca bir süre Hitit egemenliği altında kaldığı görülen Zonguldak, bu egemenliğin ardından Frigya, Makedonya, Lidya, Roma, İonya ile Osmanlı egemenlikleri altında da bulunmuştur. 19. yüzyılın ortasına dek ortada olmayan bu şehir zaman geçtikçe hızla büyümeye başlamış ve tarihi güzellikleri ile herkesi büyülemeyi başarmıştır. Söz konusu güzellikleri saymakla bitirmek mümkün değildir. Zira camilerinden bahsedilebilir. Zonguldak’ta bulunan tarihi camiler Bozhane, İskele, Ali molla, Halil paşa, kırmanlı camileridir. Tabi bunların yanında Orhan Gazi, Gazi Süleyman ve Hidayetullah camileri de tarihi önemi olan diğer camilerdendir. Camilerin yanı sıra Akarca ve Hacı eşref mescitlerinden de söz etmek gerekir. Görüldüğü üzere Zonguldak cami ve mescitleri ile dikkat çekmektedir. Peki, ya camiden söz edilir de cami halılarından edilmez mi? Zira cami halısı cemaati üzerinde ağırlayan caminin en önemli ihtiyaçlarından biridir. Bu doğrultuda en modern ve en estetik halıları sizlere itina ile getirmekteyiz. Camilerin tarihine ve amacına uygun birbirinden güzel cami halısı Zonguldak iline bizler sayesinde misafir olmaktadır. Bu noktada sadece cami halıları değil mescid halıları Zonguldak seçeneklerimiz de bu ilin misafirleri arasında yer almaktadır. Aslında bakıldığında söz konusu halılarımızın misafirlikten öte geçtiğini ve Zonguldak ilindeki camilerin ev sahipliğini yaptığını söylemek daha doğru olacaktır. Peki, ya sizler hangi halılarımızın hangi camilerinize ev sahipliği yapmasını istersiniz?

Cami Halıları Zonguldakİlimize Yakışır Alternatifleriyle Yanınızda!

Camilerin ibadet yuvası oluşu kendilerine birtakım özellikler hatta sorumluluklar yüklemektedir öyle değil mi? Peki, söz konusu sorumluluklar nelerdir? Tabi ki temiz ve bakımlı olmalarıdır. Camileri temiz ve bakımlı tutansa şüphesiz halıları olacaktır. Bu ölçüde sizlere cami halısı Zonguldak kategorimizde yer alan kolayca kir tutmama özelliğine sahip halılar sunmaktayız. Kolayca kir tutmaması kolayca temizlenmesinde de etkili olan cami halılarımızla camilere yüklenen sorumlulukları en güzel ve en doğru şekilde üstlenebilmekteyiz. Böylece camilerde solunan temiz havalarda da etkili olabilmekteyiz. Bu ölçüde camilerin boyutlarına yönelik hangi ebatlarda halılara gerek duyuluyorsa o ebatlara göre hazırladığımız Zonguldak cami halıları ile karşınıza çıkıyoruz.Camilerin önemli demirbaşlarından biri olan cami halıları Zonguldak için özel olarak tasarlanan birbirinden özel seçenekleri arasında kışın daha rahat kullanım imkânı sunan yün halılara da yer vermektedir. Camilerin şatafatına uygun olarak tasarlanan Zonguldak cami halısı alternatiflerimizde istediğiniz cami için istediğiniz halı çeşitlerimize kolayca ulaşabilirsiniz. Üretiminde sanatsallığın konuştuğu cami halılarında kolayca yıpranmayan dayanıklı halılara da aynı oranda yer verdiğimizi söylemeliyiz. Profesyonelliğimizi ortaya çıkardığımız ürünlerin kalitesinde açıkça gösterdiğimiz cami halılarında kalite hem görsellik yani sanatsal dokunuş olarak hem dayanıklılık olarak hem de uzunca bir zaman temiz kalabilmesi yani kir tutması olarak kendini göstermektedir. Cami halılarında tercih ettiğimiz malzemeler konusuna gelinecek olursa kalitemizi bu konuda da ortaya koyduğumuzu söyleyebiliriz. Cami halıları ev halıları gibi sıkça yıkanan halılardan değildir. Bu durum cami halılarına ayrıca bir hassasiyet yüklemektedir. Tabi aynı zamanda camilerin ibadet evi olmaları konusu vardır ki bu durum da hassasiyet içeren diğer bir husustur. Son teknolojiyle üretimi gerçekleştirilen cami halılarımıza baktığınızda ortaya harikalar çıkardığımızı göreceksiniz. Sade, huzurlu, dingin, çekici ve daha birçok terimi camilerin havasına yakışan şekilde karşınıza çıkardığımız halıların bir eşini daha bulamayacağınıza emin olabilirsiniz. Öyle ki eşsiz modeller cami halısı taleplerinizde sizlerle buluşacaktır.

Zonguldak Mescid Halısı Kaliteli Modelleriyle Seçimlerde Kolaylık Sunuyor!

Zonguldak mescid halıları hem mescit halılarında olması gerekli standartlara hem de Zonguldak’ın sahip olduğu koşullara yönelik özenle hazırlanmaktadır. Kullanılma ve temizlenme aşamalarında herhangi bir şekilde yapısı bozulmayacak olan Zonguldak mescid halısı modellerimizde mevsimlere, kullanılma sıklığına ve camiye ne denli uyduğuna yönelik seçimler yapmanız daha doğru olacaktır. O halde cami halılarının seçiminde kalitesine etki eden her bir unsurun tarafımızdan düşünüldüğünü unutmayın ve camileriniz için en doğru seçimler için harekete geçin ne dersiniz?

Mescid Halıları Zonguldakİline Yakışan Kolaylıklarıyla Karşınızda!

Mescid halısı Zonguldak ilimize has seçenekleri ile karşınıza çıkarken fiyat konusundaki kolaylıkları ile de boy göstermektedir. Öyle ki mescitleriniz için en güzel halıları almak istersiniz ancak piyasa bu konuda sizlere öyle fiyatlar çıkarır ki istediğiniz halılara sahip olmanız bir hayli güçleşir. O halde mescit halılarındaki birçok fiyat aralığına kıyasla tüm ekonomikliğini ortaya koyan firmamızın istediğiniz mescit halıları için en gözde seçenekleri ortaya koyduğunu söylemeliyiz.

Online Katalog İçin Tıklayın[wpseo_address show_state=”1″ show_country=”1″ show_phone=”1″ show_phone_2=”1″ show_fax=”1″ show_email=”1″ show_logo=”0″]

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir