kayseri cami halısı

Kayseri Cami Halısı

Uzun yılların birikimiyle cami halısı Kayseri üretim konseptimizde yer alan Kayseri kenti son derece büyük ve ticari bir merkez olarak günümüzde ön plana çıkmaktadır.Geçmişinde birçok tarihi medeniyetin izleri bulunan Kayseri’de Hititler, Bizans, Anadolu Selçuklu, Anadolu Beylikleri ve Osmanlı Devleti hüküm sürmüştür. Bu sebeple kentin hemen her köşesinde yer alan farklı tarihi eserlerde özellikle Selçuklu damgası kendisini hissettirmektedir. Kayseri genelinde Osmanlı’dan ziyade Selçuklu camileri hüküm sürmektedir.Bunlar arasında yer alan Ulu Camii, Güllük Cami, Hacı Kılıç Cami,Hunat Cami, Kayseri Han Cami, Kurşunlu Cami, Kale Camii en çok ziyaretçilerin akınına uğrayan manevi mekânlar olarak ön plana çıkmaktadır. Tüm bu camilere ek olarak günümüzde inşa edilen modern mimari taşıyan camilerde bulunmaktadır.Bütün camiler için Kayseri cami halısı uygulamalarımızda son derece modern ve estetik halılar imal etmekteyiz.

Kayseri Cami Halısı Üretim Konseptimiz

Firmamız oldukça modern cihazlarla ve makinelerle istenen ebatlarda cami halısı Kayserikonseptinde farklı ürünlerimal edebilmektedir. Bizimle irtibata geçen müşterilerimizin talepleri doğrultusunda şekillendirilebilecek olan çok geniş bir ürün portföyümüz bulunmaktadır.Ana hatlarıyla akrilik ve yün halı üretim konseptimizde her türlü motif de devreye girebilmektedir. Böylece camilerin ebatlarına göre istenen genişlik ve uzunlukta üretilen halılar son derece uzun ömürlü ve dayanıklı olmaktadır.Cami halıları Kayserikonseptinde yer alan bütün uygulamalarımızda kaliteli ve birinci sınıf malzemeler kullanılmaktadır. Bu sayede çok kısa sürede üretim gerçekleşirken camilere harika görünüm katacak olan halılar istenen renk seçeneğiyle de imal edilebilmektedir.

Konforlu ve Sağlıklı Mescit Halısı Kayseri Ürün Yelpazesi

Son derece deneyimli bir ekiple halılar üretildiğinden dolayı camilere tam olarak oturan ve hiçbir şekilde boşluk bırakmayan kaliteli imalatlar gerçekleştirmekteyiz.Mescid halıları Kayseri ürün konseptimizde yer alan akrilik halılarda da son derece titiz bilgisayarlı üretim devreye girmektedir. Böylece ortak kullanım alanı olan camiler gün içerisinde ne kadar kullanılsa da halılarda hiçbir şekilde deformasyonauğramamaktadır. Keçeleşme, tiftiklenme, renk atma gibi problemlerin yaşanmadığı mescid halısı Kayseri ürünlerimiz hijyen bakımından de oldukça kaliteli halılar olarak dikkat çekmektedir.Tamamında kullandığımız antibakteriyel üretim konsepti sebebiyle halı akarlarına ve bakterilerine karşı son derece dirençli halılardır. Bu sebeple toz bakteri ve istenmeyen hiçbir unsuru barındırmayan halılar özellikle alerjik sorunları olan astım problemi yaşayan cami cemaati için son derece konforlu ve rahat bir ortam hazırlamaktadır.

Kayseri Cami Halısı ve Estetik Tasarımlar

Kayseri cami halılarıkonseptimizde yer alan tüm ürünlerde müşterilerimizin taleplerine göre üretim yapabilmekteyiz. Bu noktada öngörülebilir ve müşteri memnuniyetini artıran bir uygulama olarak internet sitemizde bulunan online halı döşeme sekmesine tıklayarak istediğiniz model ve renkteki halının caminizde nasıl görüneceğini önceden kestirebilirsiniz. Firmamızın modern uygulamaları ile birlikte imal edilmekte olan halılarda son derece kaliteli ve geleneksel çizgiler tercih edilmektedir. Selçuklu ve Osmanlı motiflerinin ön plana çıktığı cami halısı Kayseri ürün konseptinde aynı zamanda modern çizimler ve figürlerde yer alabilmektedir.Renk konusunda da oldukça geniş bir skalanın yer aldığı Kayseri mescid halısı ürün portföyümüz her zevke hitap eden tasarımlarla camilerin daha hoş ve güzel görünmesine katkı sunmaktadır.

Kaliteden taviz vermeden son derece modern uygulamalarla üretilmekte olan Kayseri cami halısı modelleri silinebilir özelliği ile de büyük bir kolaylık sağlamaktadır.Son derece kolay bir şekilde silindiğinden dolayı hiçbir şekilde bakteri ve leke tutmayan halılar böylece uzun bir kullanımda vaat etmektedir. Ayrıca soğuk kış günleri için Kayseri lokasyonunda ürettiğimiz Kayseri mescidhalıları ile sıcak bir mescide veya camiye kavuşmanız oldukça kolay olacaktır.Yüksek havlı yapısı sebebiyle ahşap ve beton zeminlerde ısıtma sistemlerinede kolay bir şekilde entegre olabilen Kayseri mescit halıları saflı modeller veya göbekli ile seccade modelli olarak imal edilebilmektedir.Firmamız güvencesi ile üretilmekte olan bütün Kayseri cami halısı modellerinde son derece kaliteli bir işçilik devreye girmektedir.Aynı zamanda sertifikalı ve garantili satış güvencesiyle siparişler verilebilmektedir. Bu sebeple modern ve tarihi camiler dâhil her türlü mescit ve camide son derece yüz güldüren sonuçlara imza atmaktayız.

Online Katalog İçin Tıklayın[wpseo_address show_state=”1″ show_country=”1″ show_phone=”1″ show_phone_2=”1″ show_fax=”1″ show_email=”1″ show_logo=”0″]

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir