otel halısı

Otel Halısı Modelleri Tercihlerinde Nelere Dikkat Ediliyor?

Otellerde boydan boya serili birbirinden renkli halılara denk gelmişsinizdir. Peki, otellerde halı kullanımının nedenini hiç merak ettiniz mi? Hem rahat temizlenmesi dolayısı ile de pis görünümün önüne geçilmesi hem de kendinizi bir nebzede olsa evinizde hissetmeniz için otellerde halılara ihtiyaç duyulmaktadır. Bir de dikkat ettiyseniz otellerde tercih edilen halılar hep iç açıcı, huzur veren renkler ile sizleri karşılamaktadır. Peki, renk olarak sizleri kendisine çeken otel halısı modelleriile nasıl bir yol izlenmektedir? Genelde otel halılarında sadelikten yana olunur. Bunun nedeni ise göz yormamaktır. Düz otel halıları bu bağlamda sıklıkla karşınıza çıksa da bu desenli halı modellerine yer verilmediği anlamına gelmez. Model olarak çok karışık olmayan genelde dalgalı, baklava dilimli, noktalı, dairesel ve motifli halı modelleri tercih edilmektedir.

Otel Halısı Modelleri Göz Atıldığında Akıllara Takılan Her Soruya Cevap Oluyor!

Halı tercihleri kullanılacağı mekâna göre farklılıklar gösterirken otel halılarında ne gibi tercihler söz konusu oluyor? Otel halısı modellerine tür çeşitlilikle karşınıza çıkıyor? Sizler otel halısı seçimlerinizde ne tür modellere öncelik veriyorsunuz? Tüm bu soruların cevaplarını sizlere sunduğumuz otel halısı modellerimize göz atarken bulmuş olacaksınız. Otel halılarında kullanılan modellerde dokuma, iğneli, karo, el dokuma vb. çeşitlilikler sizleri karşılarken gerek renk gerekse motiflerin güzelliği seçim yapmanızda kararsızlık yaşamanıza neden olacaktır. Günümüz izlerini üzerinde en şık şekilde taşıyan otel halısı modelleri otellerinizde derinliği hissetmenizde de yardımcınız olacaktır. Kaliteli işçiliğin önemle yer verildiği otel halılarına sahip olmak istiyorsanız acele etmenizde fayda vardır.

Otel Halısı ModelleriSerildiği Alanlarla Bütünlük Oluşturmalı!

Halı seçimine sadece yere serilen bir tür eşya olarak değil söz konusu alanı yansıtan görsel bir unsur gözü ile bakmak ve halıyıserilen alanın önemli bir detayı olarak görmek gerekir. Durum böyle iken otel halısı modelleri sunduğu seçenekleri ile hem lobiyi hem de odaları en güzel şekilde tamamlayacak onlarla bütünleşecek yapıda olmayı beraberinde getirmektedir. Sizlere sunduğumuz çeşitlilikte bunları düşündüğümüzü bilmenizi isteriz.

Online Katalog İçin Tıklayın


[wpseo_address show_state=”1″ show_country=”1″ show_phone=”1″ show_phone_2=”1″ show_fax=”1″ show_email=”1″ show_logo=”0″]

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir